Interclub

Stand in 2e Nationale

 PloegAWVGWwVwP
1Meerdaal Leuven A21181222810859
2Limal Wavre A21164121012654
3Stekene A21144320013651
4Raquette Rouge Basecles B21117317815845
5Donald Heuseux B2199317116541
6Nodo A21710414918739
7The Charlies A21710414519139
8Ttc Melreux A21610516217438
9Tamara Hoeselt B21711315118538
10Palette des 3 Vallees A21512414918735
11Chiroux Hannut A21314414119531
12Palette Neufvilles Senne A (af)1101105212411

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 16/0919:00Stekene ANismes 3 Val A8-8
02Za 23/0919:00Ttc Melreux AStekene A7-9
03Za 30/0919:00Stekene ANodo A13-3
04Za 07/1019:00Stekene ALimal Wavre A8-8
05Za 14/1019:00Chiroux Hannut AStekene A8-8
06Za 28/1019:00Stekene AWenduine A14-2
07Za 11/1119:00Donald BStekene A7-9
08Za 18/1119:00Stekene AHoeselt B10-6
09Za 25/1119:00Meerdaal AStekene A15-1
10Za 02/1219:00Stekene ARaquette Rouge Basecles B13-3
11Za 09/1219:00Neufvilles AStekene A7-9 (af)
12Za 13/0119:00Nismes 3 Val AStekene A4-12
13Za 20/0119:00Stekene ATtc Melreux A12-4
14Za 27/0119:00Nodo AStekene A4-12
15Za 03/0219:00Limal Wavre AStekene A13-3
16Za 17/0219:00Stekene AChiroux Hannut A12-4
17Za 24/0219:00Wenduine AStekene A4-12
18Za 10/0319:00Stekene ADonald B16-0 ff
19Za 17/0319:00Hoeselt BStekene A4-12
20Za 24/0319:00Stekene AMeerdaal A7-9
21Za 14/0419:00Raquette Rouge Basecles BStekene A16-0 ff
22Za 21/0419:00Stekene ANeufvilles A0-0 af (af)

Sponsors