Interclub

Stand in 2e Provinciale B

 PloegAWVGWwVwP
1Rooigem Gent F22200224910364
2Sint-Niklase A22135420614652
3Sint-Pauwels C22107519315947
4Stekene C22119218816446
5Kruibeke B221110117717545
6Hamme B22109317917345
7Sleidinge B22911216818442
8Aaigem A22810418217042
9Zomergem A22811315719541
10Eikenlo-Eeklo C22711416119140
11Egmont Zottegem A22713215519737
12Merelbeke E2222009725526

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 16/0919:00Stekene CHamm B12-4
02Vr 22/0920:30Kruibeke BStekene C9-7
03Za 30/0919:00Stekene CAaigem A6-10
04Za 07/1019:00Stekene CZomergem A14-2
05Vr 13/1020:00Sleidinge BStekene C4-12
06Za 28/1019:00Stekene CMerelbeke E4-12
07Vr 10/1120:00Eikenlo CStekene C8-8
08Za 18/1119:00Stekene CSt. Pauwels C8-8
09Za 25/1119:30Sint-Niklase AStekene C12-4
10Za 02/1219:00Stekene CRooigem-Gent F6-10
11Vr 08/1220:00Egmont AStekene C5-11
12Vr 12/0120:00Hamm BStekene C3-13
13Za 20/0119:00Stekene CKruibeke B13-3
14Vr 26/0120:00Aaigem AStekene C13-3
15Vr 02/0220:00Zomergem AStekene C7-9
16Za 17/0219:00Stekene CSleidinge B16-0
17Vr 23/0220:00Merelbeke EStekene C7-9
18Za 10/0319:00Stekene CEikenlo C3-13
19Za 17/0319:00St. Pauwels CStekene C13-3
20Za 24/0319:00Stekene CSint-Niklase A10-6
21Vr 13/0420:00Rooigem-Gent FStekene C14-2
22Za 21/0419:00Stekene CEgmont A15-1

Sponsors