Interclub

Stand in Landelijke B

 PloegAWVGWwVwP
1Smash Dolfijn B5500512915
2Schoten A6420524414
3Stekene B5410493113
4Rooigem Gent D5311503012
5Jong Gullegem D5320413911
6Tamara Hoeselt C5221512910
7Nodo C523036449
8Paal A523033479
9Sint-Pauwels A615041558
10Schulen C615034628
11Gierle B514026546
12P.W. Diest C (af)0000000

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 12/0919:00Stekene BGullegem D10-6
02Za 19/0919:00Hoeselt CStekene B15-1
03Za 26/0919:00Stekene BDiest C0-0 af (af)
04Za 03/1019:00Stekene BGierle B15-1
05Za 10/1019:00Paal AStekene B4-12
06Za 17/1019:00Stekene BSchoten A11-5
07Za 24/1019:00St. Pauwels AStekene B
08Za 07/1119:00Stekene BRooigem-Gent D
09Za 14/1119:00Smash Dolfijn BStekene B
10Za 21/1119:00Stekene BSchulen C
11Za 05/1219:00Nodo CStekene B
12Za 16/0119:00Gullegem DStekene B
13Za 23/0119:00Stekene BHoeselt C
14Za 30/0119:00Diest CStekene B0-0 af
15Za 06/0219:00Gierle BStekene B
16Za 20/0219:00Stekene BPaal A
17Za 27/0219:00Schoten AStekene B
18Za 13/0319:00Stekene BSt. Pauwels A
19Za 20/0319:00Rooigem-Gent DStekene B
20Za 27/0319:00Stekene BSmash Dolfijn B
21Za 03/0419:00Schulen CStekene B
22Za 17/0419:00Stekene BNodo C

Sponsors