Interclub

Stand in 2e Provinciale A

 PloegAWVGWwVwP
1Merelbeke E6600742218
2Lobos-Lochristi A6510583816
3Aaigem A6420593714
4Galmaarden A5410512913
5Zele B6321494713
6Rooigem Gent G523036449
7Stekene D513127538
8Kruibeke B514036447
9Deinze A514037437
10Sterke Stut Oosterzele A413019456
11Sint-Niklase C505018625
12Zomergem A (af)0000000

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 11/0920:00Merelbeke EStekene D13-3
02Vr 18/0920:00Stekene DZomergem A0-0 af (af)
03Za 26/0919:30Sint-Niklase CStekene D5-11
04Vr 02/1020:00Stekene DLobos A3-13
05Vr 09/1020:15Galmaarden AStekene D14-2
06Vr 16/1020:00Stekene DZele B8-8
07Vr 23/1020:30Kruibeke BStekene D
08Vr 06/1120:00Rooigem-Gent GStekene D
09Vr 13/1120:00Stekene DDeinze A
10Vr 20/1120:00Aaigem AStekene D
11Vr 04/1220:00Stekene DSterke Stut A
12Vr 15/0120:00Stekene DMerelbeke E
13Vr 22/0120:00Zomergem AStekene D0-0 (af)
14Vr 29/0120:00Stekene DSint-Niklase C
15Za 06/0219:00Lobos AStekene D
16Vr 19/0220:00Stekene DGalmaarden A
17Za 27/0219:00Zele BStekene D
18Vr 12/0320:00Stekene DKruibeke B
19Vr 19/0320:00Stekene DRooigem-Gent G
20Vr 26/0320:15Deinze AStekene D
21Vr 02/0420:00Stekene DAaigem A
22Vr 05/0319:30Sterke Stut AStekene D

Sponsors