Interclub

Stand in 2e Provinciale A

 PloegAWVGWwVwP
1Galmaarden A5500621815
2Sint-Pauwels B6420544214
3De Pinte A6420544214
4Ninove B5410522813
5Merelbeke E5410572313
6Eikenlo-Eeklo A5320473311
7Stekene D5320374311
8Olsene A523040409
9Sterke Stut Oosterzele A514030507
10Rooigem Gent G514026547
11Hamme C505021595
12Sint-Niklase C505016645

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 17/0919:30Sterke Stut AStekene D4-12
02Vr 24/0920:00Stekene DOlsene A9-7
03Vr 01/1020:00De Pinte AStekene D11-5
04Vr 15/1020:00Merelbeke EStekene D16-0
05Vr 22/1020:00Stekene DSint-Niklase C11-5
06Za 30/1019:00Eikenlo AStekene D
07Vr 12/1120:00Stekene DHamme C
08Vr 19/1120:00Stekene DGalmaarden A
09Vr 26/1120:00Rooigem-Gent GStekene D
10Za 04/1219:00St. Pauwels BStekene D
11Vr 10/1220:00Stekene DNinove B
12Vr 14/0120:00Stekene DSterke Stut A
13Vr 21/0120:00Olsene AStekene D
14Vr 28/0120:00Stekene DDe Pinte A
15Vr 04/0220:00Stekene DMerelbeke E
16Za 19/0219:30Sint-Niklase CStekene D
17Vr 25/0220:00Stekene DEikenlo A
18Za 12/0319:00Hamme CStekene D
19Vr 18/0320:15Galmaarden AStekene D
20Vr 25/0320:00Stekene DRooigem-Gent G
21Vr 01/0420:00Stekene DSt. Pauwels B
22Za 23/0419:00Ninove BStekene D

Sponsors