Interclub

Stand in Afdeling 2A

 PloegAWVGWwVwP
1Kruibeke A101000772330
2Okapi Beveren C10730574324
3Nova D10730604024
4Stekene A9522553521
5Aaigem C11452555521
6Hamme B10451485219
7St.-Niklase B11371486218
8Troelant B10361386217
9Zele B10271386215
10Dynamica C (af)9180246611

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
02Di 18/0920:30Stekene ADynamica C10-0 (af)
03Ma 24/0920:00Hamme BStekene A4-6
04Di 09/1020:30Stekene AKruibeke A3-7
05Di 16/1020:30Stekene AZele B8-2
06Ma 22/1020:00St.-Niklase BStekene A4-6
07Di 06/1120:30Stekene AOkapi Beveren C9-1
08Ma 12/1120:00Nova DStekene A7-3
09Di 20/1120:30Stekene AAaigem C5-5
10Ma 26/1120:00Troelant BStekene A5-5
13Ma 14/0120:00Dynamica CStekene A0-0 (af)
14Di 22/0120:30Stekene AHamme B
15Ma 28/0120:00Kruibeke AStekene A
16Wo 13/0220:00Zele BStekene A
17Di 19/0220:30Stekene ASt.-Niklase B
18Ma 25/0220:30Okapi Beveren CStekene A
19Di 12/0320:30Stekene ANova D
20Di 19/0320:30Aaigem CStekene A
21Di 26/0320:30Stekene ATroelant B

Sponsors