Interclubkalender & -resultaten

Speelweek 01

Heren
Za 17/0919:00Stekene ALogis Auderghem A7-9
Za 17/0919:00Stekene BMerelbeke D16-0
Za 17/0919:00Stekene CSleidinge A14-2
Vr 16/0920:00Stekene DZomergem A8-8
Vr 16/0919:30De Rijdt Brakel AStekene E4-12
Vrij Stekene F
Vr 16/0920:00Stekene GSt. Pauwels D14-2
Vr 16/0920:00Stekene HDe Pinte E14-2
Vr 16/0920:00Ronse EStekene I9-7
Dames
Stekene AVrij 1

Speelweek 02

Heren
Za 24/0919:00Cajmir BStekene A6-10
Za 24/0919:00Vilvo AStekene B4-12
Za 24/0919:00Lobos AStekene C6-10
Vr 23/0920:15HNO Assenede AStekene D7-9
Vr 23/0920:00Stekene EKruibeke C10-6
Vr 23/0920:00Stekene FKruibeke B7-9
Za 24/0919:00Gemo DStekene G6-10
Vr 23/0920:00TTC Deinze GStekene H4-12
Vr 23/0920:00Stekene IMerelbeke L6-10
Dames
Vrij 4Stekene A

Speelweek 03

Heren
Za 01/1019:00Stekene ATiege B6-10
Za 01/1019:00Stekene BDilbeek A16-0 ff
Za 01/1019:00Stekene CZele A8-8
Vr 30/0920:00Stekene DOlsene A6-10
Vr 30/0920:00Nova CStekene E5-11
Za 01/1019:00Sint-Niklase DStekene F9-7
Vr 30/0920:00Stekene GNinove E15-1
Vr 30/0920:00Stekene HNinove F14-2
Za 01/1019:00TTC Deinze FStekene I8-8
Dames
Stekene AVrij 2

Speelweek 04

Heren
Za 15/1019:00Nodo AStekene A9-7
Za 15/1019:00Nodo BStekene B8-8
Za 15/1019:00St. Pauwels AStekene C8-8
Vr 14/1020:00Stekene DQLT Gent A5-11
Za 15/1019:00Ninove CStekene E11-5
Vr 14/1020:00Merelbeke HStekene F4-12
Vr 14/1020:00Stekene GSleidinge D10-6
Stekene HVrij
Vrij Stekene I
Dames
Za 15/1014:00Rooigem-Gent BStekene A5-5

Speelweek 05

Heren
Za 22/1019:00Stekene ASmash Dolfijn A2-14
Za 22/1019:00Stekene BSchoten A11-5
Za 22/1019:00Stekene CAalst A9-7
Vr 21/1020:00Merelbeke FStekene D3-13
Vr 21/1020:00Stekene EHamme D5-11
Vr 21/1020:00Stekene FSterke Stut A5-11
Za 22/1019:00Nova DStekene G13-3
Vrij Stekene H
Vr 21/1020:00Stekene ISterke Stut D10-6
Dames
Za 22/1013:00Stekene ASchulen A10-0

Speelweek 06

Heren
Za 29/1019:00Braine l'Alleud BStekene A7-9
Za 29/1019:00United BStekene B5-11
Za 29/1019:30Meteor AStekene C13-3
Vr 28/1020:00Stekene DGalmaarden B0-16 ff
Vr 28/1020:00Rooigem-Gent IStekene E7-9
Vr 28/1020:00Rooigem-Gent JStekene F8-8
Vr 28/1020:00Stekene GRooigem-Gent L15-1
Stekene HVrij
Vr 28/1020:15Galmaarden EStekene I4-12
Dames
Za 29/1014:00Nodo AStekene A5-5

Speelweek 07

Heren
Za 12/1119:00Stekene AHoeselt A4-12
Za 12/1119:00Stekene BPaal A9-7
Za 12/1119:00Stekene CWetteren A12-4
Vr 11/1120:00Aaigem AStekene D12-4
Vr 11/1120:00Stekene ELobos B13-3
Vr 11/1120:00Stekene FHamme E4-12
Vrij Stekene G
Vr 11/1120:00Hamme HStekene H3-13
Vr 11/1120:00Stekene INova E10-6
Dames
Stekene AVrij 3

Speelweek 08

Heren
Za 19/1119:00Zandvoorde AStekene A10-6
Za 19/1119:00Kruibeke AStekene B10-6
Vr 18/1120:00Hamme BStekene C9-7
Vr 18/1120:00Stekene DKTTC Eikenlo A7-9
Vr 18/1120:00TTC Deinze BStekene E4-12
Za 05/1119:00Gemo BStekene F8-8
Stekene GVrij
Vr 18/1120:00Stekene HMeteor C8-8
Vr 18/1120:15HNO Assenede CStekene I3-13
Dames
Za 19/1114:00Sint-Niklase AStekene A5-5

Speelweek 09

Heren
Za 26/1119:00Stekene AVirton A8-8
Za 26/1119:00Stekene BOostduinkerke A11-5
Za 26/1119:00Stekene CMaldegem A3-13
Vr 25/1120:00Nova BStekene D5-11
Vr 25/1120:00Stekene EEgmont B4-12
Vr 25/1120:00Stekene FEgmont A10-6
Za 26/1119:00Lobos CStekene G2-14
Vr 25/1120:00Egmont DStekene H12-4
Vr 25/1120:00Stekene ISint-Niklase G5-11
Dames
Za 26/1113:00Stekene ATurnhout A0-10

Speelweek 10

Heren
Za 03/1219:00Stekene AE.B.S. A6-10
Za 03/1219:00Stekene BGeelse B14-2
Za 03/1219:00Stekene CNinove B11-5
Vr 02/1220:00Stekene DHamme C6-10
Za 03/1219:30Galmaarden CStekene E12-4
Vr 02/1219:30D'leeuw 2001 AStekene F11-5
Stekene GVrij
Vr 02/1220:00Stekene HHtB Lebbeke C16-0
Vr 02/1220:00Rooigem-Gent NStekene I8-8
Dames
Stekene AVrij 5

Speelweek 11

Heren
Za 10/1219:00Bon-Secours BStekene A
Za 10/1219:00Gullegem DStekene B
Za 10/1219:00Rooigem-Gent FStekene C
Za 10/1219:00Zele BStekene D
Stekene EVrij
Vr 09/1220:00Stekene FQLT Gent C
Vr 09/1220:00Aalst EStekene G
Za 10/1219:00Zele DStekene H
Stekene IVrij
Dames
Vrij 6Stekene A

Speelweek 12

Heren
Za 14/0119:00Logis Auderghem AStekene A
Za 14/0119:00Merelbeke DStekene B
Vr 13/0120:15Sleidinge AStekene C
Vr 13/0120:00Zomergem AStekene D
Vr 13/0120:00Stekene EDe Rijdt Brakel A
Stekene FVrij
Za 14/0119:00St. Pauwels DStekene G
Vr 13/0120:00De Pinte EStekene H
Vr 13/0120:00Stekene IRonse E
Dames
Vrij 1Stekene A

Speelweek 13

Heren
Za 21/0119:00Stekene ACajmir B
Za 21/0119:00Stekene BVilvo A
Za 21/0119:00Stekene CLobos A
Vr 20/0120:00Stekene DHNO Assenede A
Vr 20/0120:00Kruibeke CStekene E
Vr 20/0120:00Kruibeke BStekene F
Vr 20/0120:00Stekene GGemo D
Vr 20/0120:00Stekene HTTC Deinze G
Vr 20/0120:00Merelbeke LStekene I
Dames
Stekene AVrij 4

Speelweek 14

Heren
Za 28/0119:00Tiege BStekene A
Za 28/0119:00Dilbeek AStekene B
Za 28/0119:00Zele AStekene C
Vr 27/0120:00Olsene AStekene D
Vr 27/0120:00Stekene ENova C
Vr 27/0120:00Stekene FSint-Niklase D
Za 28/0119:00Ninove EStekene G
Za 28/0119:00Ninove FStekene H
Vr 27/0120:00Stekene ITTC Deinze F
Dames
Vrij 2Stekene A

Speelweek 15

Heren
Za 04/0219:00Stekene ANodo A
Za 04/0219:00Stekene BNodo B
Za 04/0219:00Stekene CSt. Pauwels A
Vr 03/0220:00QLT Gent AStekene D
Vr 03/0220:00Stekene ENinove C
Vr 03/0220:00Stekene FMerelbeke H
Vr 03/0220:00Sleidinge DStekene G
Vrij Stekene H
Stekene IVrij
Dames
Za 04/0213:00Stekene ARooigem-Gent B

Speelweek 16

Heren
Za 11/0219:00Smash Dolfijn AStekene A
Za 11/0219:00Schoten AStekene B
Vr 10/0220:00Aalst AStekene C
Vr 10/0220:00Stekene DMerelbeke F
Za 11/0219:00Hamme DStekene E
Vr 10/0219:30Sterke Stut AStekene F
Vr 10/0220:00Stekene GNova D
Stekene HVrij
Vr 10/0219:30Sterke Stut DStekene I
Dames
Za 11/0214:00Schulen AStekene A

Speelweek 17

Heren
Za 18/0219:00Stekene ABraine l'Alleud B
Za 18/0219:00Stekene BUnited B
Za 18/0219:00Stekene CMeteor A
Vr 17/0220:15Galmaarden BStekene D
Vr 17/0220:00Stekene ERooigem-Gent I
Vr 17/0220:00Stekene FRooigem-Gent J
Vr 17/0220:00Rooigem-Gent LStekene G
Vrij Stekene H
Vr 17/0220:00Stekene IGalmaarden E
Dames
Za 18/0213:00Stekene ANodo A

Speelweek 18

Heren
Za 04/0319:00Hoeselt AStekene A
Za 04/0319:00Paal AStekene B
Vr 24/0220:00Wetteren AStekene C
Vr 03/0320:00Stekene DAaigem A
Za 04/0319:00Lobos BStekene E
Vr 03/0320:00Hamme EStekene F
Stekene GVrij
Vr 03/0320:00Stekene HHamme H
Vr 03/0320:00Nova EStekene I
Dames
Vrij 3Stekene A

Speelweek 19

Heren
Za 11/0319:00Stekene AZandvoorde A
Za 11/0319:00Stekene BKruibeke A
Za 11/0319:00Stekene CHamme B
Vr 10/0320:00KTTC Eikenlo AStekene D
Vr 10/0320:00Stekene ETTC Deinze B
Vr 10/0320:00Stekene FGemo B
Vrij Stekene G
Za 11/0319:30Meteor CStekene H
Vr 10/0320:00Stekene IHNO Assenede C
Dames
Za 11/0313:00Stekene ASint-Niklase A

Speelweek 20

Heren
Za 18/0319:00Virton AStekene A
Za 18/0319:00Oostduinkerke AStekene B
Za 18/0319:00Maldegem AStekene C
Vr 17/0320:00Stekene DNova B
Vr 17/0320:00Egmont BStekene E
Vr 17/0320:00Egmont AStekene F
Vr 17/0320:00Stekene GLobos C
Vr 17/0320:00Stekene HEgmont D
Za 18/0319:00Sint-Niklase GStekene I
Dames
Za 18/0313:00Turnhout AStekene A

Speelweek 21

Heren
Za 15/0419:00E.B.S. AStekene A
Za 15/0419:00Geelse BStekene B
Za 15/0419:00Ninove BStekene C
Za 15/0419:00Hamme CStekene D
Vr 14/0420:00Stekene EGalmaarden C
Vr 14/0420:00Stekene FD'leeuw 2001 A
Vrij Stekene G
Vr 14/0420:00HtB Lebbeke CStekene H
Vr 14/0420:00Stekene IRooigem-Gent N
Dames
Vrij 5Stekene A

Speelweek 22

Heren
Za 22/0419:00Stekene ABon-Secours B
Za 22/0419:00Stekene BGullegem D
Za 22/0419:00Stekene CRooigem-Gent F
Vr 21/0420:00Stekene DZele B
Vrij Stekene E
Vr 21/0420:00QLT Gent CStekene F
Vr 21/0420:00Stekene GAalst E
Vr 21/0420:00Stekene HZele D
Vrij Stekene I
Dames
Stekene AVrij 6

Sponsors