Interclubkalender & -resultaten

Speelweek 01

Heren
Za 16/0919:00Alpa Schaerb. Woluwe AStekene A16-0
Za 16/0919:00Braine l'Alleud BStekene B15-1
Za 16/0919:00Ninove BStekene C1-15
Vr 15/0920:00De Pinte BStekene D2-14
Vr 15/0920:00Stekene ED'leeuw 2001 A6-10
Vr 15/0920:15Galmaarden CStekene F6-10
Vr 15/0920:00Stekene GD'leeuw 2001 B3-13
Vrij 2Stekene H
Vrij 3Stekene I
Dames
Vrij Stekene A

Speelweek 02

Heren
Za 23/0919:00Stekene AHoeselt B9-7
Za 23/0919:00Stekene BDon Bosco A7-9
Za 23/0919:00Stekene CQLT Gent A9-7
Vr 22/0920:00Stekene DRooigem-Gent J14-2
Vr 22/0920:00Aalst BStekene E6-10
Vr 22/0920:00Stekene FWetteren B7-9
Vr 22/0920:00Merelbeke JStekene G12-4
Vr 22/0920:00Nova EStekene H10-6
Stekene IVrij 4
Dames
Za 23/0913:00Stekene ASchulen A10-0

Speelweek 03

Heren
Za 30/0919:00Logis Auderghem AStekene A9-7
Za 30/0919:00Lauwe AStekene B10-6
Za 30/0919:00St. Pauwels AStekene C10-6
Vr 29/0920:00Aalst CStekene D6-10
Vr 29/0920:00Stekene ENova D9-7
Vrij Stekene F
Vr 29/0920:00Stekene GTTC Deinze D6-10
Vr 29/0920:00QLT Gent FStekene H4-12
Vr 29/0920:00De Pinte DStekene I12-4
Dames
Vrij Stekene A

Speelweek 04

Heren
Za 07/1019:00Gullegem AStekene A13-3
Za 07/1019:00Sokah BStekene B12-4
Za 07/1019:00Lobos AStekene C10-6
Vr 06/1020:00Stekene DTTC Deinze C11-5
Za 07/1019:00Kruibeke DStekene E10-6
Vr 06/1020:00Stekene FRooigem-Gent H2-14
Vr 06/1020:00Ronse DStekene G10-6
Vr 06/1020:00Egmont DStekene H4-12
Vr 06/1019:30D'leeuw 2001 DStekene I7-9
Dames
Vrij Stekene A

Speelweek 05

Heren
Za 14/1019:00Stekene ACajmir A4-12
Za 14/1019:00Stekene BLibramont A8-8
Za 14/1019:00Stekene CSint-Niklase B6-10
Za 14/1019:00KTTC Eikenlo BStekene D3-13
Stekene EVrij
Vr 13/1020:00Olsene CStekene F7-9
Vr 13/1020:00Stekene GRooigem-Gent K5-11
Vr 13/1020:00Stekene HHamme G9-7
Stekene IVrij 1
Dames
Za 14/1013:00Stekene ASint-Niklase A5-5

Speelweek 06

Heren
Za 21/1019:00St Georges AStekene A6-10
Za 21/1019:00Neufvilles Senne AStekene B11-5
Vr 20/1020:00Hamme BStekene C6-10
Vr 20/1020:00Stekene DGemo C15-1
Vr 20/1020:00HtB Lebbeke AStekene E9-7
Vr 20/1020:00Stekene FHNO Assenede A2-14
Za 21/1019:00Ninove EStekene G5-11
Vrij 1Stekene H
Vr 20/1020:00Olsene DStekene I4-12
Dames
Vrij Stekene A

Speelweek 07

Heren
Za 04/1119:00Stekene AVedrinamur B12-4
Za 04/1119:00Stekene BPiranha A4-12
Za 04/1119:00Stekene CRooigem-Gent E14-2
Za 04/1119:00Hamme DStekene D4-12
Vr 03/1120:00Stekene EEgmont A10-6
Za 04/1119:00St. Pauwels CStekene F15-1
Vr 03/1120:00Stekene GDe Rijdt Brakel A6-10
Vr 03/1120:00Stekene HLobos D16-0
Za 04/1119:00Gemo FStekene I0-16
Dames
Stekene AVrij

Speelweek 08

Heren
Za 18/1119:00Stekene ANodo A5-11
Za 18/1119:00Stekene BUnited A8-8
Za 18/1119:00Stekene CRooigem-Gent F9-7
Vr 17/1120:00Stekene DLobos B11-5
Za 18/1119:30Meteor BStekene E13-3
Vr 17/1120:00Stekene FMerelbeke H7-9
Za 18/1119:30Meteor CStekene G7-9
Za 18/1119:00Gemo EStekene H0-16
Stekene IVrij 2
Dames
Stekene AVrij

Speelweek 09

Heren
Za 25/1119:00Aye AStekene A11-5
Za 25/1119:00GS Sukarti AStekene B9-7
Za 25/1119:00Merelbeke DStekene C11-5
Za 25/1119:00Ninove CStekene D10-6
Vr 24/1120:00Stekene ESleidinge B4-12
Vr 24/1120:00HtB Lebbeke BStekene F4-12
Stekene GVrij 1
Stekene HVrij 5
Vr 24/1120:00Stekene ISint-Niklase H9-7
Dames
Vrij Stekene A

Speelweek 10

Heren
Za 02/1219:00Rooigem-Gent BStekene A7-9
Za 02/1219:00Andenne AStekene B13-3
Za 02/1219:30Meteor AStekene C12-4
Vr 01/1220:00Olsene BStekene D1-15
Vr 01/1220:00Stekene ESint-Niklase D10-6
Vr 01/1220:00Ronse BStekene F13-3
Stekene GVrij 2
Vrij 4Stekene H
Vr 01/1220:00HtB Lebbeke CStekene I8-8
Dames
Za 02/1214:00Rooigem-Gent AStekene A6-4

Speelweek 11

Heren
Za 09/1219:00Stekene AR.R. Basecles A10-6
Za 09/1219:00Stekene BMinerois A8-8
Za 09/1219:00Stekene CWetteren A10-6
Vr 08/1220:00Stekene DSint-Niklase E10-6
Za 09/1219:00Maldegem BStekene E14-2
Vr 08/1220:00Stekene FNova C3-13
Za 09/1219:30Galmaarden DStekene G15-1
Stekene HVrij 3
Vr 08/1220:00Stekene IKruibeke E7-9
Dames
Za 09/1213:00Stekene ASmash Dolfijn A7-3

Speelweek 12

Heren
Za 13/0119:00Stekene AAlpa Schaerb. Woluwe A6-10
Za 13/0119:00Stekene BBraine l'Alleud B5-11
Za 13/0119:00Stekene CNinove B10-6
Vr 12/0120:00Stekene DDe Pinte B16-0
Vr 12/0119:30D'leeuw 2001 AStekene E7-9
Vr 12/0120:00Stekene FGalmaarden C6-10
Vr 12/0119:30D'leeuw 2001 BStekene G7-9
Stekene HVrij 2
Stekene IVrij 3
Dames
Stekene AVrij

Speelweek 13

Heren
Za 20/0119:00Hoeselt BStekene A8-8
Za 20/0119:00Don Bosco AStekene B13-3
Za 20/0119:00QLT Gent AStekene C11-5
Vr 19/0120:00Rooigem-Gent JStekene D6-10
Vr 19/0120:00Stekene EAalst B6-10
Vr 19/0120:00Wetteren BStekene F7-9
Vr 19/0120:00Stekene GMerelbeke J4-12
Vr 19/0120:00Stekene HNova E8-8
Vrij 4Stekene I
Dames
Za 20/0114:00Schulen AStekene A0-10

Speelweek 14

Heren
Za 27/0119:00Stekene ALogis Auderghem A10-6
Za 27/0119:00Stekene BLauwe A8-8
Za 27/0119:00Stekene CSt. Pauwels A11-5
Vr 26/0120:00Stekene DAalst C13-3
Za 27/0119:00Nova DStekene E7-9
Stekene FVrij
Vr 26/0120:00TTC Deinze DStekene G9-7
Vr 26/0120:00Stekene HQLT Gent F11-5
Vr 26/0120:00Stekene IDe Pinte D6-10
Dames
Stekene AVrij

Speelweek 15

Heren
Za 10/0219:00Stekene AGullegem A8-8
Za 10/0219:00Stekene BSokah B12-4
Za 10/0219:00Stekene CLobos A8-8
Vr 09/0220:00TTC Deinze CStekene D4-12
Vr 09/0220:00Stekene EKruibeke D11-5
Vr 09/0220:00Rooigem-Gent HStekene F15-1
Vr 09/0220:00Stekene GRonse D5-11
Vr 09/0220:00Stekene HEgmont D10-6
Vr 16/0220:00Stekene ID'leeuw 2001 D11-5
Dames
Stekene AVrij

Speelweek 16

Heren
Za 17/0219:00Cajmir AStekene A12-4
Za 17/0219:00Libramont AStekene B10-6
Za 17/0219:00Sint-Niklase BStekene C4-12
Vr 16/0220:00Stekene DKTTC Eikenlo B10-6
Vrij Stekene E
Vr 16/0220:00Stekene FOlsene C14-2
Vr 16/0220:00Rooigem-Gent KStekene G12-4
Vr 16/0220:00Hamme GStekene H11-5
Vrij 1Stekene I
Dames
Za 17/0214:00Sint-Niklase AStekene A3-7

Speelweek 17

Heren
Za 24/0219:00Stekene ASt Georges A
Za 24/0219:00Stekene BNeufvilles Senne A
Za 24/0219:00Stekene CHamme B
Za 24/0219:00Gemo CStekene D
Vr 23/0220:00Stekene EHtB Lebbeke A
Vr 23/0220:15HNO Assenede AStekene F
Vr 23/0220:00Stekene GNinove E
Stekene HVrij 1
Vr 23/0220:00Stekene IOlsene D
Dames
Stekene AVrij

Speelweek 18

Heren
Za 09/0319:00Vedrinamur BStekene A
Za 09/0319:00Piranha AStekene B
Vr 08/0320:00Rooigem-Gent EStekene C
Vr 08/0320:00Stekene DHamme D
Vr 08/0320:00Egmont AStekene E
Vr 08/0320:00Stekene FSt. Pauwels C
Vr 08/0319:30De Rijdt Brakel AStekene G
Za 09/0314:30Lobos DStekene H
Vr 08/0320:00Stekene IGemo F
Dames
Vrij Stekene A

Speelweek 19

Heren
Za 16/0319:00Nodo AStekene A
Za 16/0319:00United AStekene B
Vr 15/0320:00Rooigem-Gent FStekene C
Za 16/0319:00Lobos BStekene D
Vr 15/0320:00Stekene EMeteor B
Vr 15/0320:00Merelbeke HStekene F
Vr 15/0320:00Stekene GMeteor C
Vr 15/0320:00Stekene HGemo E
Vrij 2Stekene I
Dames
Vrij Stekene A

Speelweek 20

Heren
Za 30/0319:00Stekene AAye A
Za 30/0319:00Stekene BGS Sukarti A
Za 30/0319:00Stekene CMerelbeke D
Vr 29/0320:00Stekene DNinove C
Vr 29/0320:00Sleidinge BStekene E
Vr 29/0320:00Stekene FHtB Lebbeke B
Vrij 1Stekene G
Vrij 5Stekene H
Za 30/0319:00Sint-Niklase HStekene I
Dames
Stekene AVrij

Speelweek 21

Heren
Za 13/0419:00Stekene ARooigem-Gent B
Za 13/0419:00Stekene BAndenne A
Za 13/0419:00Stekene CMeteor A
Vr 12/0420:00Stekene DOlsene B
Za 13/0419:00Sint-Niklase DStekene E
Vr 12/0420:00Stekene FRonse B
Vrij 2Stekene G
Stekene HVrij 4
Vr 12/0420:00Stekene IHtB Lebbeke C
Dames
Za 13/0413:00Stekene ARooigem-Gent A

Speelweek 22

Heren
Za 20/0419:00R.R. Basecles AStekene A
Za 20/0419:00Minerois AStekene B
Vr 19/0420:00Wetteren AStekene C
Za 20/0419:00Sint-Niklase EStekene D
Vr 19/0420:00Stekene EMaldegem B
Vr 19/0420:00Nova CStekene F
Vr 19/0420:00Stekene GGalmaarden D
Vrij 3Stekene H
Za 20/0419:00Kruibeke EStekene I
Dames
Za 20/0414:00Smash Dolfijn AStekene A

Sponsors