Interclubkalender & -resultaten

Speelweek 01

Heren
Za 16/0919:00Stekene ANismes 3 Val A8-8
Za 16/0919:00Stekene BCentrum A9-7
Za 16/0919:00Stekene CLansweeper Hamm B12-4
Za 16/0920:00Ninove DStekene D1-15
Vr 15/0920:00Merelbeke FStekene E14-2
Vr 15/0920:00Stekene FMerelbeke G4-12
Vr 15/0920:00Merelbeke HStekene G8-8
Vr 15/0920:00Stekene HMerelbeke J3-13
Vr 15/0920:00Stekene IRooigem-Gent N2-14
Dames
Za 16/0913:00Dinez CStekene A5-5
Vrij Stekene B

Speelweek 02

Heren
Za 23/0919:00Ttc Melreux AStekene A7-9
Za 23/0919:00Sokah CStekene B13-3
Vr 22/0920:30Kruibeke BStekene C9-7
Vr 22/0920:00Stekene DErembodegem A6-10
Vr 22/0920:00Stekene EHof ter Burst A3-13
Vr 22/0920:00Nova FStekene F8-8
Vr 22/0920:00Stekene GSint-Niklase F6-10
Vr 22/0920:00Zomergem CStekene H9-7
Vr 22/0920:00Rooigem-Gent MStekene I9-7
Dames
Za 23/0914:00Stekene AChatelet A3-7
Za 23/0914:00Stekene BSchulen B4-6

Speelweek 03

Heren
Za 30/0919:00Stekene ANodo A13-3
Za 30/0919:00Stekene BSalamander C8-8
Za 30/0919:00Stekene CAaigem A6-10
Vr 29/0920:00Nova CStekene D12-4
Za 30/0919:00Maldegem BStekene E8-8
Vr 29/0920:00Stekene FPalaestra A10-6
Vr 29/0920:00Rooigem-Gent JStekene G11-5
Vr 29/0920:00Stekene HKTTC Eikenlo E6-10
Vr 29/0920:00Stekene IAaigem C3-13
Dames
Za 30/0913:00Royal Charleroi Sporting Club AStekene A5-5
Za 30/0914:00Leopoldsburg AStekene B8-2

Speelweek 04

Heren
Za 07/1019:00Stekene ALimal Wavre A8-8
Za 07/1019:00Stekene BHerckenrode A12-4
Za 07/1019:00Stekene CZomergem A14-2
Za 07/1019:30Gemo BStekene D9-7
Vr 06/1020:00Nova DStekene E12-4
Vr 06/1020:00Stekene FSint-Niklase G12-4
Vr 06/1020:00Nova EStekene G12-4
Stekene HVrij
Stekene IVrij 2
Dames
Za 07/1013:00Basse Sambre AStekene A8-2
Za 07/1014:00Lipalet BStekene B3-7

Speelweek 05

Heren
Za 14/1019:00Royal Tts Chiroux Hannut AStekene A8-8
Za 14/1019:00Kruibeke AStekene B13-3
Vr 13/1020:00Sleidinge BStekene C4-12
Vr 13/1020:00Stekene DHof ter Burst B8-8
Vr 13/1020:00Stekene ESint-Niklase E13-3
Za 14/1019:00Maldegem CStekene F13-3
Vr 13/1020:00Stekene GGalmaarden E2-14
Za 14/1019:00Maldegem DStekene H9-7
Vrij 1Stekene I
Dames
Za 14/1013:00Stekene AMalonne B0-10 gu
Za 14/1014:00Stekene BMeerdaal A3-7

Speelweek 06

Heren
Za 28/1019:00Stekene AWenduine A14-2
Za 28/1019:00Stekene BOostende A7-9
Za 28/1019:00Stekene CMerelbeke E4-12
Vr 27/1020:00Stekene DGent C8-8
Vr 27/1020:00Stekene ELobos B6-10
Vr 27/1020:30Gent FStekene F8-8
Vr 27/1020:00Stekene GGent E8-8 (af)
Vr 27/1020:00Lansweeper Hamm GStekene H5-11
Vr 27/1020:00Lansweeper Hamm FStekene I15-1
Dames
Za 28/1013:00Neufvilles BStekene A8-2
Za 28/1014:00Stekene BNodo C1-9

Speelweek 07

Heren
Za 11/1119:00Donald BStekene A7-9
Za 11/1119:00Schulen DStekene B12-4
Vr 10/1120:00KTTC Eikenlo CStekene C8-8
Vr 10/1120:30Kruibeke CStekene D7-9
Vr 10/1120:15Knal CStekene E15-1
Vr 10/1120:00Stekene FMelsele C10-6
Wo 08/1119:30Sterke Stut BStekene G12-4
Vr 10/1120:00Stekene HSt. Pauwels G2-14
Vr 10/1120:00Stekene IKruibeke G1-15
Dames
Za 11/1114:00Stekene AAlpa A6-4
Za 11/1113:00Hoeselt BStekene B6-4

Speelweek 08

Heren
Za 18/1119:00Stekene AHoeselt B10-6
Za 18/1119:00Stekene BDiest C5-11
Za 18/1119:00Stekene CSt. Pauwels C8-8
Vr 17/1120:00Stekene DDe Pinte B11-5
Vr 17/1120:00Stekene ESt. Pauwels E9-7
Vr 17/1120:15Buggenhout AStekene F13-3
Vr 17/1120:00Stekene GSleidinge C0-16
Za 18/1119:00Zele EStekene H6-10
Za 18/1119:00Zele CStekene I15-1
Dames
Za 18/1114:00Dylan Berlaar AStekene A6-4
Za 18/1114:00Stekene BNodo B2-8

Speelweek 09

Heren
Za 25/1119:00Meerdaal AStekene A15-1
Za 25/1119:00Turnhout AStekene B8-8
Za 25/1119:30Sint-Niklase AStekene C12-4
Vr 24/1120:00Stekene DZele B10-6
Vr 24/1120:00Stekene EMelsele B6-10
Vr 24/1120:00St. Pauwels FStekene F5-11
Vr 24/1120:00Stekene GBuggenhout B5-11
Za 25/1114:00Wetteren EStekene H4-12
Vr 24/1120:00De Pinte FStekene I16-0 ff
Dames
Za 25/1114:00Stekene APingouin A5-5
Za 25/1114:00Stekene BKruibeke A2-8

Speelweek 10

Heren
Za 02/1219:00Stekene ARaquette Rouge Basecles B13-3
Za 02/1219:00Stekene BKnal A15-1
Za 02/1219:00Stekene CRooigem-Gent F6-10
Za 02/1219:30Meteor BStekene D7-9
Vr 01/1220:30Kruibeke EStekene E12-4
Vr 01/1220:00Stekene FLobos C6-10
Vr 01/1220:30Kruibeke FStekene G16-0
Vr 01/1220:00Stekene HTemse C4-12
Vr 01/1220:00Stekene ILobos D0-16
Dames
Za 02/1214:00Vedrinamur CStekene A7-3
Vrij Stekene B

Speelweek 11

Heren
Za 09/1219:00Neufvilles AStekene A7-9 (af)
Za 09/1219:00Lauwe BStekene B9-7
Vr 08/1220:00Egmont AStekene C5-11
Vr 08/1220:00Stekene DTemse B10-5
Vr 08/1220:00Stekene ELansweeper Hamm D3-13
Vrij Stekene F
Vr 08/1220:00Stekene GRonse D11-5
Do 07/1220:00Egmont DStekene H8-8
Za 09/1219:00St. Pauwels HStekene I12-4
Dames
Za 09/1213:00Stekene APhilippeville A4-6
Za 09/1214:00Stekene BMerksplas A3-7

Speelweek 12

Heren
Za 13/0119:00Nismes 3 Val AStekene A4-12
Za 13/0119:00Centrum AStekene B8-8
Vr 12/0120:00Lansweeper Hamm BStekene C3-13
Vr 12/0120:00Stekene DNinove D14-2
Vr 12/0120:00Stekene EMerelbeke F8-8
Za 13/0119:00Merelbeke GStekene F12-4
Vr 12/0120:00Stekene GMerelbeke H6-10
Vr 12/0120:00Merelbeke JStekene H15-1
Vr 12/0120:00Rooigem-Gent NStekene I13-3
Dames
Za 13/0113:00Stekene ADinez C5-5
Stekene BVrij

Speelweek 13

Heren
Za 20/0119:00Stekene ATtc Melreux A12-4
Za 20/0119:00Stekene BSokah C8-8
Za 20/0119:00Stekene CKruibeke B13-3
Vr 19/0120:00Erembodegem AStekene D13-3
Vr 19/0120:00Hof ter Burst AStekene E12-4
Vr 19/0120:00Stekene FNova F10-6
Za 20/0119:30Sint-Niklase FStekene G8-8
Vr 19/0120:00Stekene HZomergem C2-14
Vr 19/0120:00Stekene IRooigem-Gent M7-9
Dames
Za 20/0114:00Chatelet AStekene A8-2
Za 20/0114:00Schulen BStekene B5-5

Speelweek 14

Heren
Za 27/0119:00Nodo AStekene A4-12
Za 27/0119:00Salamander CStekene B10-6
Vr 26/0120:00Aaigem AStekene C13-3
Vr 26/0120:00Stekene DNova C12-4
Vr 26/0120:00Stekene EMaldegem B6-10
Vr 26/0119:45Palaestra AStekene F1-15
Vr 26/0120:00Stekene GRooigem-Gent J7-9
Vr 26/0120:00KTTC Eikenlo EStekene H13-3
Do 25/0120:00Aaigem CStekene I11-5
Dames
Za 27/0114:00Stekene ARoyal Charleroi Sporting Club A8-2
Za 27/0114:00Stekene BLeopoldsburg A4-6

Speelweek 15

Heren
Za 03/0219:00Limal Wavre AStekene A13-3
Za 03/0219:00Herckenrode AStekene B7-9
Vr 02/0220:00Zomergem AStekene C7-9
Vr 02/0220:00Stekene DGemo B10-6
Vr 02/0220:00Stekene ENova D6-10
Za 03/0219:30Sint-Niklase GStekene F2-14
Vr 02/0220:00Stekene GNova E8-8
Vrij Stekene H
Vrij 2Stekene I
Dames
Za 03/0214:00Stekene ABasse Sambre A7-3
Za 03/0214:00Stekene BLipalet B5-5

Speelweek 16

Heren
Za 17/0219:00Stekene ARoyal Tts Chiroux Hannut A12-4
Za 17/0219:00Stekene BKruibeke A5-11
Za 17/0219:00Stekene CSleidinge B16-0
Vr 16/0220:00Hof ter Burst BStekene D6-10
Za 17/0219:30Sint-Niklase EStekene E8-8
Vr 16/0220:00Stekene FMaldegem C8-8
Za 10/0219:30Galmaarden EStekene G11-5
Vr 16/0220:00Stekene HMaldegem D5-11
Stekene IVrij 1
Dames
Za 17/0214:00Malonne BStekene A6-4
Za 17/0214:00Meerdaal AStekene B9-1

Speelweek 17

Heren
Za 24/0219:00Wenduine AStekene A4-12
Za 24/0219:00Oostende AStekene B8-8
Vr 23/0220:00Merelbeke EStekene C7-9
Vr 23/0220:30Gent CStekene D6-10
Za 24/0219:00Lobos BStekene E5-11
Vr 23/0220:00Stekene FGent F9-7
Vr 23/0220:30Gent EStekene G0-0 af
Vr 23/0220:00Stekene HLansweeper Hamm G6-10
Vr 23/0220:00Stekene ILansweeper Hamm F0-16
Dames
Za 24/0214:00Stekene ANeufvilles B6-4
Za 24/0214:00Nodo CStekene B5-5

Speelweek 18

Heren
Za 10/0319:00Stekene ADonald B16-0 ff
Za 10/0319:00Stekene BSchulen D4-12
Za 10/0319:00Stekene CKTTC Eikenlo C3-13
Vr 09/0320:00Stekene DKruibeke C11-5
Vr 09/0320:00Stekene EKnal C7-9
Vr 09/0320:00Melsele CStekene F9-7
Vr 09/0320:00Stekene GSterke Stut B0-16
Za 10/0319:00St. Pauwels GStekene H9-7
Vr 09/0320:30Kruibeke GStekene I14-2
Dames
Za 10/0313:30Alpa AStekene A8-2
Za 10/0314:00Stekene BHoeselt B2-8

Speelweek 19

Heren
Za 17/0319:00Hoeselt BStekene A4-12
Za 17/0319:00Diest CStekene B13-3
Za 17/0319:00St. Pauwels CStekene C13-3
Vr 16/0320:00De Pinte BStekene D6-10
Vr 16/0320:00St. Pauwels EStekene E10-6
Vr 16/0320:00Stekene FBuggenhout A1-15
Vr 16/0320:00Sleidinge CStekene G16-0
Vr 16/0320:00Stekene HZele E8-8
Vr 16/0320:00Stekene IZele C0-16
Dames
Za 17/0314:00Stekene ADylan Berlaar A7-3
Za 17/0314:00Nodo BStekene B9-1

Speelweek 20

Heren
Za 24/0319:00Stekene AMeerdaal A7-9
Za 24/0319:00Stekene BTurnhout A8-8
Za 24/0319:00Stekene CSint-Niklase A10-6
Za 24/0319:00Zele BStekene D8-8
Wo 21/0320:00Melsele BStekene E11-5
Vr 23/0320:00Stekene FSt. Pauwels F12-4
Vr 23/0320:15Buggenhout BStekene G10-6
Vr 23/0320:00Stekene HWetteren E14-2
Vr 23/0320:00Stekene IDe Pinte F5-11
Dames
Za 24/0313:00Pingouin AStekene A4-6
Za 24/0314:00Kruibeke AStekene B9-1

Speelweek 21

Heren
Za 14/0419:00Raquette Rouge Basecles BStekene A16-0 ff
Za 14/0419:00Knal AStekene B3-13
Vr 13/0420:00Rooigem-Gent FStekene C14-2
Vr 13/0420:00Stekene DMeteor B9-7
Vr 13/0420:00Stekene EKruibeke E10-6
Za 14/0419:00Lobos CStekene F10-6
Vr 13/0420:00Stekene GKruibeke F9-7
Vr 13/0420:00Temse CStekene H15-1
Za 14/0414:30Lobos DStekene I16-0
Dames
Za 14/0414:00Stekene AVedrinamur C2-8
Stekene BVrij

Speelweek 22

Heren
Za 21/0419:00Stekene ANeufvilles A0-0 af (af)
Za 21/0419:00Stekene BLauwe B11-5
Za 21/0419:00Stekene CEgmont A15-1
Vr 20/0420:00Temse BStekene D6-10
Vr 20/0420:00Lansweeper Hamm DStekene E11-5
Stekene FVrij
Vr 20/0420:00Ronse DStekene G5-11
Vr 20/0420:00Stekene HEgmont D10-6
Vr 20/0420:00Stekene ISt. Pauwels H12-4
Dames
Za 21/0413:00Philippeville AStekene A7-3
Za 21/0414:00Merksplas AStekene B8-2

Sponsors