Home

Schrijf je in voor het seizoen 2022-2023

Online herinschrijven bij TTC Stekene
Contact opnemen om lid te worden
afbeelding van Hedwig Amelinckx

Toon De Block is de nieuwe clubkampioen, na 4x Bart Van Laere, moest deze ditmaal het onderspit delven tegen de kapitein van de A-ploeg. Er stond werkelijk geen maat op de suprematie van Toon, Uitslag 3-0.

afbeelding van Hedwig Amelinckx
  1. Lermytte Christophe  ( Nova )
  2. Bossaerts Steve ( Turnhout )
  3. Amelinckx Hedwig ( Stekene )
  4. De Schoesitter Pierre ( Dynamica )
  5. Wegge Freddy ( Qlt Gent )
  6. Carpels Davy ( Stekene )
  7. Stuer Joeri ( Kruibeke )

Sponsors

afbeelding van Hedwig Amelinckx

Bart Van Laere kroont zich tot clubkampioen en dit voor de 4de maal op rij.

afbeelding van Hedwig Amelinckx

Michel Mentens wint Midsummer Masters Stekene.

Michel Mentens (B2 - Diest) haalde het in de finale van Hilaire Cleppe (D2 - Nova)

In de halve finale was Michel Mentens te sterk voor Hedwig Amelinckx (C4 - Stekene), Hilaire Cleppe haalde het nipt van Evert Iserentant (D2 - Zele)

afbeelding van Jeroen Buysse

Eindelijk is er na een lange periode licht aan het eind van de tunnel. Vanaf 9 juni worden ook weer binnensporten toegelaten.

Interclub

VTTL
Sporta

Competitiestanden

VTTL Heren
Stekene A7e in 2e Nationale B
Stekene B1e in Landelijke C
Stekene C2e in 1e Provinciale
Stekene D5e in 2e Provinciale B
Stekene E2e in 3e Provinciale C
Stekene F11e in 3e Provinciale B
Stekene G2e in 4e Provinciale D
Stekene H1e in 5e Provinciale A
Stekene I6e in 5e Provinciale C
VTTL Dames
Stekene A4e in Landelijke A

Resultaten Speelweek 02

VTTL Heren
Cajmir B - Stekene A6-10
Vilvo A - Stekene B4-12
Lobos A - Stekene C6-10
HNO Assenede A - Stekene D7-9
Stekene E - Kruibeke C10-6
Stekene F - Kruibeke B7-9
Gemo D - Stekene G6-10
TTC Deinze G - Stekene H4-12
Stekene I - Merelbeke L6-10
VTTL Dames
Vrij 4 - Stekene A

Kalender Speelweek 03

VTTL Heren
Za 01/1019:00Stekene A - Tiege B
Za 01/1019:00Stekene B - Dilbeek A
Za 01/1019:00Stekene C - Zele A
Vr 30/0920:00Stekene D - Olsene A
Vr 30/0920:00Nova C - Stekene E
Za 01/1019:00Sint-Niklase D - Stekene F
Vr 30/0920:00Stekene G - Ninove E
Vr 30/0920:00Stekene H - Ninove F
Za 01/1019:00TTC Deinze F - Stekene I
VTTL Dames
Stekene A - Vrij 2
Overzicht
Resultaten
Kalender

Competitiestanden

VTTL Heren
Stekene A7e in 2e Nationale B
Stekene B1e in Landelijke C
Stekene C2e in 1e Provinciale
Stekene D5e in 2e Provinciale B
Stekene E2e in 3e Provinciale C
Stekene F11e in 3e Provinciale B
Stekene G2e in 4e Provinciale D
Stekene H1e in 5e Provinciale A
Stekene I6e in 5e Provinciale C
VTTL Dames
Stekene A4e in Landelijke A

Competitiestanden

Sporta Heren
Stekene A4e in Afdeling 1
Stekene B2e in Afdeling 3A
VTTL
Sporta
Overzicht
Resultaten
Kalender

Competitiestanden

VTTL Heren
Stekene A7e in 2e Nationale B
Stekene B1e in Landelijke C
Stekene C2e in 1e Provinciale
Stekene D5e in 2e Provinciale B
Stekene E2e in 3e Provinciale C
Stekene F11e in 3e Provinciale B
Stekene G2e in 4e Provinciale D
Stekene H1e in 5e Provinciale A
Stekene I6e in 5e Provinciale C
VTTL Dames
Stekene A4e in Landelijke A
Abonneren op Front page feed