Interclub

Stand in Afdeling 4A

 PloegAWVGWwVwP
1Bernardus F21101464
2Troelant C1100823
3Stekene B11001003
4Kruibeke C1100643
5Erembodegem E1100643
6St.-Niklase F1100913
7Orix tt C1100733
8Teneramonda C20204162
9Okapi Beveren F1010281
10Lede F10100101
11St.-Pauwels B1010371
12St.-Niklase H1010191

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Di 10/0920:00Lede FStekene B0-10
02Di 17/0920:30Stekene BKruibeke C
03Do 26/0920:00Troelant CStekene B
04Do 10/1020:00Orix tt CStekene B
05Di 15/1020:30Stekene BSt.-Pauwels B
06Di 22/1020:30Stekene BSt.-Niklase F
07Wo 06/1120:00Erembodegem EStekene B
08Di 12/1120:30Stekene BTeneramonda C
09Ma 18/1120:00St.-Niklase HStekene B
10Di 26/1120:30Stekene BBernardus F
11Ma 02/1220:30Okapi Beveren FStekene B
12Di 07/0120:30Stekene BLede F
13Di 14/0120:00Kruibeke CStekene B
14Di 21/0120:30Stekene BTroelant C
15Di 04/0220:30Stekene BOrix tt C
16Do 13/0220:00St.-Pauwels BStekene B
17Ma 17/0220:00St.-Niklase FStekene B
18Di 03/0320:30Stekene BErembodegem E
19Di 10/0320:15Teneramonda CStekene B
20Di 17/0320:30Stekene BSt.-Niklase H
21Ma 23/0320:00Bernardus FStekene B
22Di 31/0320:30Stekene BOkapi Beveren F

Sponsors