Interclub

Stand in 2e Nationale

 PloegAWVGWwVwP
1Tiege A1110101334331
2Anderlues A1110101086831
3Stekene A127321157728
4GTT Aye B125431078525
5Malonne A12552949823
6 Antwerpen A12561949823
7Sportline A11542878922
8P.W. Diest C123817911319
9Royal Alpa Schaerbeek Woluwe B123907911318
10Heppignies A112817410216
11Schulen C (af)102803812213
12The Charlies A (af)0000000

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0919:00Stekene AAnderlues A7-9
02Za 22/0919:00Aye BStekene A11-5
03Za 29/0919:00Stekene ATiege A11-5
04Za 06/1019:00Stekene AMalonne A10-6
05Za 20/1019:00Wenduine AStekene A0-0 af
06Za 03/1119:00Stekene AHeppignies A10-6
07Za 10/1119:00Sportline AStekene A8-8
08Za 17/1119:00Stekene ADiest C14-2
09Za 24/1119:00Alpa Schaerb. Woluwe BStekene A7-9
10Za 01/1219:00Stekene AAFP Antwerpen A13-3
11Za 08/1219:00Schulen CStekene A2-14 (af)
12Za 12/0119:00Anderlues AStekene A10-6
13Za 19/0119:00Stekene AAye B8-8
14Za 26/0119:00Tiege AStekene A
15Za 02/0219:00Malonne AStekene A
16Za 16/0219:00Stekene AWenduine A0-0 af (af)
17Za 23/0219:00Heppignies AStekene A
18Za 09/0319:00Stekene ASportline A
19Za 16/0319:00Diest CStekene A
20Za 23/0319:00Stekene AAlpa Schaerb. Woluwe B
21Za 30/0319:00AFP Antwerpen AStekene A
22Za 06/0419:00Stekene ASchulen C0-0 af (af)

Sponsors