Interclub

Stand in Landelijke BLandelijk

 PloegAWVGWwVwP
1Sokah Hoboken B1110101334331
2Stekene B128311197329
3Meerdaal Leuven C128311098329
4Salamander Mechelen B128401108228
5Zoersel B11740958125
6Hamme A126511068625
7Ninove A126608910324
8Gierle B124629210022
9Eendracht Kuurne A121925513716
10 De woudpalet A1221006213016
11Lipalet A1211017012215
12Hurricane A (af)0000000

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0919:00Stekene BMeerdaal C12-4
02Za 22/0919:00Lipalet AStekene B4-12
03Za 29/0919:00Stekene BSalamander B9-7
04Za 06/1019:00Stekene BHurricane A0-0 af (af)
05Za 20/1019:00Houthulst AStekene B3-13
06Za 03/1119:00Stekene BGierle B9-7
07Za 10/1119:00Hamm AStekene B8-8
08Za 17/1119:00Stekene BNinove A14-2
09Za 24/1119:00Zoersel BStekene B9-7
10Za 01/1219:00Stekene BSokah B6-10
11Za 08/1219:00Kuurne AStekene B3-13
12Za 12/0119:00Meerdaal CStekene B10-6
13Za 19/0119:00Stekene BLipalet A10-6
14Za 26/0119:00Salamander BStekene B
15Za 02/0219:00Hurricane AStekene B0-0 af
16Za 16/0219:00Stekene BHouthulst A
17Za 23/0219:00Gierle BStekene B
18Za 09/0319:00Stekene BHamm A
19Za 16/0319:00Ninove AStekene B
20Za 23/0319:00Stekene BZoersel B
21Za 30/0319:00Sokah BStekene B
22Za 06/0419:00Stekene BKuurne A

Sponsors