Interclub

Stand in Landelijke BLandelijk

 PloegAWVGWwVwP
1Sokah Hoboken B2019102536758
2Salamander Mechelen B20137017314746
3Hamme A20117218413644
4Stekene B20118117614443
5Meerdaal Leuven C20108215716342
6Ninove A20119016315742
7Zoersel B20119016915141
8Gierle B20711214817236
9Lipalet A20513214018032
10Eendracht Kuurne A20314310421629
11 De woudpalet A2031709322724
12Hurricane A (af)0000000

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0919:00Stekene BMeerdaal C12-4
02Za 22/0919:00Lipalet AStekene B4-12
03Za 29/0919:00Stekene BSalamander B9-7
04Za 06/1019:00Stekene BHurricane A0-0 af (af)
05Za 20/1019:00Houthulst AStekene B3-13
06Za 03/1119:00Stekene BGierle B9-7
07Za 10/1119:00Hamm AStekene B8-8
08Za 17/1119:00Stekene BNinove A14-2
09Za 24/1119:00Zoersel BStekene B9-7
10Za 01/1219:00Stekene BSokah B6-10
11Za 08/1219:00Kuurne AStekene B3-13
12Za 12/0119:00Meerdaal CStekene B10-6
13Za 19/0119:00Stekene BLipalet A10-6
14Za 26/0119:00Salamander BStekene B10-6
15Za 02/0219:00Hurricane AStekene B0-0 af
16Za 16/0219:00Stekene BHouthulst A10-6
17Za 23/0219:00Gierle BStekene B11-5
18Za 09/0319:00Stekene BHamm A5-11
19Za 16/0319:00Ninove AStekene B13-3
20Za 23/0319:00Stekene BZoersel B16-0 ff
21Za 30/0319:00Sokah BStekene B14-2
22Za 06/0419:00Stekene BKuurne A10-6

Sponsors