Interclub

Stand in Landelijke B

 PloegAWVGWwVwP
1Sokah Hoboken B2019102536758
2Salamander Mechelen B20137017314746
3Hamme A20117218413644
4Stekene B20118117614443
5Meerdaal Leuven C20108215716342
6Ninove A20119016315742
7Zoersel B20119016915141
8Gierle B20711214817236
9Lipalet A20513214018032
10Eendracht Kuurne A20314310421629
11 De woudpalet A2031709322724
12Hurricane A (af)0000000

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0919:00Stekene BMeerdaal C12-4
02Za 22/0919:00Lipalet AStekene B4-12
03Za 29/0919:00Stekene BSalamander B9-7
04Za 06/1019:00Stekene BHurricane A0-0 af (af)
05Za 20/1019:00Houthulst AStekene B3-13
06Za 03/1119:00Stekene BGierle B9-7
07Za 10/1119:00Hamme AStekene B8-8
08Za 17/1119:00Stekene BNinove A14-2
09Za 24/1119:00Zoersel BStekene B9-7
10Za 01/1219:00Stekene BSokah B6-10
11Za 08/1219:00Kuurne AStekene B3-13
12Za 12/0119:00Meerdaal CStekene B10-6
13Za 19/0119:00Stekene BLipalet A10-6
14Za 26/0119:00Salamander BStekene B10-6
15Za 02/0219:00Hurricane AStekene B0-0 af
16Za 16/0219:00Stekene BHouthulst A10-6
17Za 23/0219:00Gierle BStekene B11-5
18Za 09/0319:00Stekene BHamme A5-11
19Za 16/0319:00Ninove AStekene B13-3
20Za 23/0319:00Stekene BZoersel B16-0 ff
21Za 30/0319:00Sokah BStekene B14-2
22Za 06/0419:00Stekene BKuurne A10-6

Sponsors