Interclub

Stand in Landelijke BLandelijk

 PloegAWVGWwVwP
1Sokah Hoboken B1716102106249
2Salamander Mechelen B18126015813042
3Meerdaal Leuven C18107114414439
4Hamme A17106115911338
5Zoersel B17107015012237
6Stekene B1797114812436
7Ninove A1798014013235
8Gierle B17510212215029
9Lipalet A18412212316528
10Eendracht Kuurne A1721238219024
11 De woudpalet A1731408418822
12Hurricane A (af)0000000

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0919:00Stekene BMeerdaal C12-4
02Za 22/0919:00Lipalet AStekene B4-12
03Za 29/0919:00Stekene BSalamander B9-7
04Za 06/1019:00Stekene BHurricane A0-0 af (af)
05Za 20/1019:00Houthulst AStekene B3-13
06Za 03/1119:00Stekene BGierle B9-7
07Za 10/1119:00Hamm AStekene B8-8
08Za 17/1119:00Stekene BNinove A14-2
09Za 24/1119:00Zoersel BStekene B9-7
10Za 01/1219:00Stekene BSokah B6-10
11Za 08/1219:00Kuurne AStekene B3-13
12Za 12/0119:00Meerdaal CStekene B10-6
13Za 19/0119:00Stekene BLipalet A10-6
14Za 26/0119:00Salamander BStekene B10-6
15Za 02/0219:00Hurricane AStekene B0-0 af
16Za 16/0219:00Stekene BHouthulst A10-6
17Za 23/0219:00Gierle BStekene B11-5
18Za 09/0319:00Stekene BHamm A5-11
19Za 16/0319:00Ninove AStekene B13-3
20Za 23/0319:00Stekene BZoersel B
21Za 30/0319:00Sokah BStekene B
22Za 06/0419:00Stekene BKuurne A

Sponsors