Interclub

Stand in 2e Provinciale A

 PloegAWVGWwVwP
1Hamme B1918102158955
2Aaigem A19143219011449
3Kruibeke B19124318411945
4Zomergem A19107215814640
5Merelbeke E1989215714737
6Rooigem Gent G1978414416037
7Eikenlo-Eeklo C19910015215237
8Melsele A1979315614835
9Triumph Ge Mo A19811013716734
10Sint-Pauwels D19611213616833
11Olsene A19315110420026
12Stekene D1921619021323

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 14/0920:00Stekene DKruibeke B4-11
02Vr 21/0920:00Olsene AStekene D10-6
03Vr 28/0920:00Stekene DMerelbeke E9-7
04Za 06/1019:00Eikenlo CStekene D12-4
05Vr 19/1020:00Stekene DSt. Pauwels D8-8
06Vr 02/1120:00Stekene DHamm B4-12
07Za 10/1119:00Melsele AStekene D12-4
08Vr 16/1120:00Stekene DZomergem A12-4
09Za 24/1119:00Gemo AStekene D11-5
10Vr 30/1120:00Stekene DRooigem-Gent G4-12
11Vr 07/1220:00Aaigem AStekene D15-1
12Vr 11/0120:30Kruibeke BStekene D14-2
13Vr 18/0120:00Stekene DOlsene A5-11
14Vr 25/0120:00Merelbeke EStekene D12-4
15Za 02/0219:00Stekene DEikenlo C4-12
16Za 16/0219:00St. Pauwels DStekene D11-5
17Vr 22/0220:00Hamm BStekene D12-4
18Vr 08/0320:00Stekene DMelsele A0-16 ff
19Vr 15/0320:00Zomergem AStekene D11-5
20Vr 22/0320:00Stekene DGemo A
21Vr 29/0320:00Rooigem-Gent GStekene D
22Vr 05/0420:00Stekene DAaigem A

Sponsors