Interclub

Stand in 2e Provinciale A

 PloegAWVGWwVwP
1Hamme B22201124810463
2Aaigem A22173222512758
3Kruibeke B22144421114053
4Zomergem A22108418017245
5Eikenlo-Eeklo C221111018316944
6Rooigem Gent G2299416718543
7Melsele A22910319016242
8Merelbeke E22811317617641
9Triumph Ge Mo A22913015919339
10Sint-Pauwels D22713215719538
11Olsene A22317211323929
12Stekene D22219110224926

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 14/0920:00Stekene DKruibeke B4-11
02Vr 21/0920:00Olsene AStekene D10-6
03Vr 28/0920:00Stekene DMerelbeke E9-7
04Za 06/1019:00Eikenlo CStekene D12-4
05Vr 19/1020:00Stekene DSt. Pauwels D8-8
06Vr 02/1120:00Stekene DHamm B4-12
07Za 10/1119:00Melsele AStekene D12-4
08Vr 16/1120:00Stekene DZomergem A12-4
09Za 24/1119:00Gemo AStekene D11-5
10Vr 30/1120:00Stekene DRooigem-Gent G4-12
11Vr 07/1220:00Aaigem AStekene D15-1
12Vr 11/0120:30Kruibeke BStekene D14-2
13Vr 18/0120:00Stekene DOlsene A5-11
14Vr 25/0120:00Merelbeke EStekene D12-4
15Za 02/0219:00Stekene DEikenlo C4-12
16Za 16/0219:00St. Pauwels DStekene D11-5
17Vr 22/0220:00Hamm BStekene D12-4
18Vr 08/0320:00Stekene DMelsele A0-16 ff
19Vr 15/0320:00Zomergem AStekene D11-5
20Vr 22/0320:00Stekene DGemo A5-11
21Vr 29/0320:00Rooigem-Gent GStekene D14-2
22Vr 05/0420:00Stekene DAaigem A5-11

Sponsors