Interclub

Stand in 2e Provinciale A

 PloegAWVGWwVwP
1Hamme B1313001545439
2Aaigem A1410221368836
3Kruibeke B137331287930
4Zomergem A136529711126
5Sint-Pauwels D1356210210625
6Triumph Ge Mo A136709311525
7Rooigem Gent G134549611225
8Merelbeke E1356210510325
9Eikenlo-Eeklo C1358010010823
10Melsele A1337310310522
11Olsene A1431018114321
12Stekene D1321016813918

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 14/0920:00Stekene DKruibeke B4-11
02Vr 21/0920:00Olsene AStekene D10-6
03Vr 28/0920:00Stekene DMerelbeke E9-7
04Za 06/1019:00Eikenlo CStekene D12-4
05Vr 19/1020:00Stekene DSt. Pauwels D8-8
06Vr 02/1120:00Stekene DHamm B4-12
07Za 10/1119:00Melsele AStekene D12-4
08Vr 16/1120:00Stekene DZomergem A12-4
09Za 24/1119:00Gemo AStekene D11-5
10Vr 30/1120:00Stekene DRooigem-Gent G4-12
11Vr 07/1220:00Aaigem AStekene D15-1
12Vr 11/0120:30Kruibeke BStekene D14-2
13Vr 18/0120:00Stekene DOlsene A5-11
14Vr 25/0120:00Merelbeke EStekene D
15Za 02/0219:00Stekene DEikenlo C
16Za 16/0219:00St. Pauwels DStekene D
17Vr 22/0220:00Hamm BStekene D
18Vr 08/0320:00Stekene DMelsele A
19Vr 15/0320:00Zomergem AStekene D
20Vr 22/0320:00Stekene DGemo A
21Vr 29/0320:00Rooigem-Gent GStekene D
22Vr 05/0420:00Stekene DAaigem A

Sponsors