Interclub

Stand in 5e Provinciale E

 PloegAWVGWwVwP
1De Pinte D1514102043643
2Sterke Stut Oosterzele E1513201637741
3Sleidinge E16114114710939
4Sint-Pauwels G1610421579938
5Stekene H1678111813830
6Sint-Niklase G1578013510529
7Zomergem D1541108215823
8Kruibeke G1541018115922
9Hamme I1521218115920
10Egmont Zottegem D1621406419220

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 14/0920:00Stekene HSint-Niklase G11-5
02Za 22/0919:00Kruibeke GStekene H5-11
03Vr 28/0920:00Stekene HDe Pinte D1-15
04Vrij Stekene H
05Vr 19/1020:00Stekene HSt. Pauwels G6-10
06Vr 02/1120:00Stekene HHamm I10-6
07Vr 09/1119:30Sterke Stut EStekene H11-5
08Vr 16/1120:00Stekene HZomergem D12-4
09Vr 23/1120:00Egmont DStekene H3-13
10Stekene HVrij
11Za 08/1214:30Sleidinge EStekene H9-7
12Za 12/0119:30Sint-Niklase GStekene H14-2
13Vr 18/0120:00Stekene HKruibeke G6-10
14Vr 25/0120:00De Pinte DStekene H16-0 ff
15Stekene HVrij
16Za 16/0219:00St. Pauwels GStekene H8-8
17Vr 22/0220:00Hamm IStekene H5-11
18Vr 08/0320:00Stekene HSterke Stut E5-11
19Za 16/0314:00Zomergem DStekene H6-10
20Vr 22/0320:00Stekene HEgmont D
21Vrij Stekene H
22Vr 05/0420:00Stekene HSleidinge E

Sponsors