Interclub

Stand in Landelijke

 PloegAWVGWwVwP
1K.Pingouin Leuven A1515001272345
2Rooigem Gent A151032945637
3Schulen B16862837734
4Lipalet B16673817931
5Tamara Hoeselt A16691679329
6Leopoldsburg A15564757529
7Nodo B16484758528
8Nodo C15483599126
9Merksplas A15384569425
10Stekene A154101539724

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0913:00Lipalet BStekene A4-6
02Stekene AVrij
03Za 29/0914:00Nodo BStekene A7-3
04Za 06/1014:00Pingouin AStekene A10-0
05Za 20/1013:00Stekene AHoeselt A1-9
06Za 03/1114:00Schulen BStekene A5-5
07Stekene AVrij
08Za 17/1114:00Leopoldsburg AStekene A6-4
09Vr 26/1020:00Stekene AMerksplas A10-0
10Za 01/1214:00Nodo CStekene A6-4
11Za 08/1213:00Stekene ARooigem-Gent A3-7
12Za 12/0113:00Stekene ALipalet B6-4
13Vrij Stekene A
14Za 26/0113:00Stekene ANodo B0-10
15Za 02/0213:00Stekene APingouin A1-9
16Za 16/0214:00Hoeselt AStekene A7-3
17Za 23/0213:00Stekene ASchulen B7-3
18Vrij Stekene A
19Za 16/0313:00Stekene ALeopoldsburg A0-10
20Za 23/0314:00Merksplas AStekene A
21Za 30/0313:00Stekene ANodo C
22Za 06/0414:00Rooigem-Gent AStekene A

Sponsors