Interclub

Stand in Landelijke

 PloegAWVGWwVwP
1K.Pingouin Leuven A101000841630
2Rooigem Gent A10820673326
3Leopoldsburg A11434595123
4Schulen B11542565423
5Lipalet B11452545621
6Nodo B11353486220
7Nodo C11362426819
8Tamara Hoeselt A11371426818
9Stekene A10361425817
10Merksplas A10163366415

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0913:00Lipalet BStekene A4-6
02Stekene AVrij
03Za 29/0914:00Nodo BStekene A7-3
04Za 06/1014:00Pingouin AStekene A10-0
05Za 20/1013:00Stekene AHoeselt A1-9
06Za 03/1114:00Schulen BStekene A5-5
07Stekene AVrij
08Za 17/1114:00Leopoldsburg AStekene A6-4
09Vr 26/1020:00Stekene AMerksplas A10-0
10Za 01/1214:00Nodo CStekene A6-4
11Za 08/1213:00Stekene ARooigem-Gent A3-7
12Za 12/0113:00Stekene ALipalet B6-4
13Vrij Stekene A
14Za 26/0113:00Stekene ANodo B
15Za 02/0213:00Stekene APingouin A
16Za 16/0214:00Hoeselt AStekene A
17Za 23/0213:00Stekene ASchulen B
18Vrij Stekene A
19Za 16/0313:00Stekene ALeopoldsburg A
20Za 23/0314:00Merksplas AStekene A
21Za 30/0313:00Stekene ANodo C
22Za 06/0414:00Rooigem-Gent AStekene A

Sponsors