Interclub

Stand in Landelijke

 PloegAWVGWwVwP
1K.Pingouin Leuven A1818001503054
2Rooigem Gent A1812421126844
3Schulen B18963948639
4Lipalet B18675918935
5Leopoldsburg A18684938734
6Nodo B18594869432
7Tamara Hoeselt A1861027510532
8Stekene A1861116811231
9Nodo C1851036911131
10Merksplas A1831146211828

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0913:00Lipalet BStekene A4-6
02Stekene AVrij
03Za 29/0914:00Nodo BStekene A7-3
04Za 06/1014:00Pingouin AStekene A10-0
05Za 20/1013:00Stekene AHoeselt A1-9
06Za 03/1114:00Schulen BStekene A5-5
07Stekene AVrij
08Za 17/1114:00Leopoldsburg AStekene A6-4
09Vr 26/1020:00Stekene AMerksplas A10-0
10Za 01/1214:00Nodo CStekene A6-4
11Za 08/1213:00Stekene ARooigem-Gent A3-7
12Za 12/0113:00Stekene ALipalet B6-4
13Vrij Stekene A
14Za 26/0113:00Stekene ANodo B0-10
15Za 02/0213:00Stekene APingouin A1-9
16Za 16/0214:00Hoeselt AStekene A7-3
17Za 23/0213:00Stekene ASchulen B7-3
18Vrij Stekene A
19Za 16/0313:00Stekene ALeopoldsburg A0-10
20Za 23/0314:00Merksplas AStekene A4-6
21Za 30/0313:00Stekene ANodo C8-2
22Za 06/0414:00Rooigem-Gent AStekene A9-1

Sponsors