Interclub

Stand in Landelijke

 PloegAWVGWwVwP
1K.Pingouin Leuven A550043715
2Schulen B6312372314
3Rooigem Gent A5410371313
4Nodo B6222273312
5Nodo C6231273311
6Tamara Hoeselt A7250264411
7Stekene A6231253511
8Lipalet B6231263411
9Leopoldsburg A5113252510
10Merksplas A604217438

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 15/0913:00Lipalet BStekene A4-6
02Stekene AVrij
03Za 29/0914:00Nodo BStekene A7-3
04Za 06/1014:00Pingouin AStekene A10-0
05Za 20/1013:00Stekene AHoeselt A1-9
06Za 03/1114:00Schulen BStekene A5-5
07Stekene AVrij
08Za 17/1114:00Leopoldsburg AStekene A
09Vr 26/1020:00Stekene AMerksplas A10-0
10Za 01/1214:00Nodo CStekene A
11Za 08/1213:00Stekene ARooigem-Gent A
12Za 12/0113:00Stekene ALipalet B
13Vrij Stekene A
14Za 26/0113:00Stekene ANodo B
15Za 02/0213:00Stekene APingouin A
16Za 16/0214:00Hoeselt AStekene A
17Za 23/0213:00Stekene ASchulen B
18Vrij Stekene A
19Za 16/0313:00Stekene ALeopoldsburg A
20Za 23/0314:00Merksplas AStekene A
21Za 30/0313:00Stekene ANodo C
22Za 06/0414:00Rooigem-Gent AStekene A

Sponsors