Interclub

Stand in 2e Nationale A

 PloegAWVGWwVwP
1Tamara Hoeselt A88001052324
2Stekene A8602884022
3GTT Aye B8710854322
4Merksplas A8620785020
5Hayon E.B.S. B8521735519
6Meerdaal Leuven B8350577114
7Logis Auderghem TT C8242527614
8Anderlues A8260527612
9Minerois A8152398912
10Jong Gullegem C8161507811
11Royal Tilly A8161507811
12Royal Mickey Falisolle A8161398910

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 14/0919:00E.B.S. BStekene A8-8
02Za 21/0919:00Stekene AMeerdaal B13-3
03Za 28/0919:00Mickey AStekene A8-8
04Za 05/1019:00Gullegem CStekene A4-12
05Za 12/1019:00Stekene AMerksplas A11-5
06Za 19/1019:00Stekene AAnderlues A12-4
07Za 02/1119:00Minerois AStekene A2-14
08Za 09/1119:00Stekene ATilly A10-6
09Za 16/1119:00Stekene ALogis Auderghem C
10Za 30/1119:00Hoeselt AStekene A
11Za 07/1219:00Stekene AAye B
12Za 11/0119:00Stekene AE.B.S. B
13Za 18/0119:00Meerdaal BStekene A
14Za 25/0119:00Stekene AMickey A
15Za 01/0219:00Stekene AGullegem C
16Za 15/0219:00Merksplas AStekene A
17Za 22/0219:00Anderlues AStekene A
18Za 07/0319:00Stekene AMinerois A
19Za 14/0319:00Tilly AStekene A
20Za 21/0319:00Logis Auderghem CStekene A
21Za 28/0319:00Stekene AHoeselt A
22Za 04/0419:00Aye BStekene A

Sponsors