Interclub

Stand in 2e Nationale A

 PloegAWVGWwVwP
1Tamara Hoeselt A1715022135949
2GTT Aye B17142116910346
3Stekene A1712231789444
4Merksplas A17124116310942
5Meerdaal Leuven B1878313815035
6Hayon E.B.S. B1787213613634
7Logis Auderghem TT C1759311016230
8Anderlues A18511212416430
9Royal Tilly A18310512216629
10Minerois A18312310418427
11Jong Gullegem C1711429917321
12Royal Mickey Falisolle A (af)111736011615

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 14/0919:00E.B.S. BStekene A8-8
02Za 21/0919:00Stekene AMeerdaal B13-3
03Za 28/0919:00Mickey AStekene A8-8 (af)
04Za 05/1019:00Gullegem CStekene A4-12
05Za 12/1019:00Stekene AMerksplas A11-5
06Za 19/1019:00Stekene AAnderlues A12-4
07Za 02/1119:00Minerois AStekene A2-14
08Za 09/1119:00Stekene ATilly A10-6
09Za 16/1119:00Stekene ALogis Auderghem C14-2
10Za 30/1119:00Hoeselt AStekene A8-8
11Za 07/1219:00Stekene AAye B7-9
12Za 11/0119:00Stekene AE.B.S. B9-7
13Za 18/0119:00Meerdaal BStekene A6-10
14Za 25/0119:00Stekene AMickey A0-0 af (af)
15Za 01/0219:00Stekene AGullegem C11-5
16Za 15/0219:00Merksplas AStekene A9-7
17Za 22/0219:00Anderlues AStekene A6-10
18Za 07/0319:00Stekene AMinerois A14-2
19Za 14/0319:00Tilly AStekene A
20Za 21/0319:00Logis Auderghem CStekene A
21Za 28/0319:00Stekene AHoeselt A
22Za 04/0419:00Aye BStekene A

Sponsors