Interclub

Stand in 2e Nationale A

 PloegAWVGWwVwP
1Tamara Hoeselt A1312011634538
2GTT Aye B1311201317735
3Stekene A139131367234
4Merksplas A149411368833
5Hayon E.B.S. B1484212010431
6Logis Auderghem TT C134639111724
7Meerdaal Leuven B134729511323
8Anderlues A134908612221
9Minerois A132837513320
10Royal Tilly A131758312520
11Royal Mickey Falisolle A132837113719
12Jong Gullegem C1311117713116

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 14/0919:00E.B.S. BStekene A8-8
02Za 21/0919:00Stekene AMeerdaal B13-3
03Za 28/0919:00Mickey AStekene A8-8
04Za 05/1019:00Gullegem CStekene A4-12
05Za 12/1019:00Stekene AMerksplas A11-5
06Za 19/1019:00Stekene AAnderlues A12-4
07Za 02/1119:00Minerois AStekene A2-14
08Za 09/1119:00Stekene ATilly A10-6
09Za 16/1119:00Stekene ALogis Auderghem C14-2
10Za 30/1119:00Hoeselt AStekene A8-8
11Za 07/1219:00Stekene AAye B7-9
12Za 11/0119:00Stekene AE.B.S. B9-7
13Za 18/0119:00Meerdaal BStekene A6-10
14Za 25/0119:00Stekene AMickey A
15Za 01/0219:00Stekene AGullegem C
16Za 15/0219:00Merksplas AStekene A
17Za 22/0219:00Anderlues AStekene A
18Za 07/0319:00Stekene AMinerois A
19Za 14/0319:00Tilly AStekene A
20Za 21/0319:00Logis Auderghem CStekene A
21Za 28/0319:00Stekene AHoeselt A
22Za 04/0419:00Aye BStekene A

Sponsors