Interclub

Stand in Landelijke C

 PloegAWVGWwVwP
1Dylan Berlaar B1817012097953
2Hasselt United A1816201959350
3Schoten A19106317413042
4Stekene B18115217311542
5T.T.C Lembeek A20108217514541
6Gierle B1998214116339
7Zandvoorde B1888212816035
8Meerdaal Leuven C18711012816032
9Herckenrode A18511212616230
10Maldegem A18513011517328
11Lipalet A18413111817027
12Sobeka Zwevegem A1801717821019

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 14/0919:00Zandvoorde BStekene B8-8
02Za 21/0919:00Stekene BMeerdaal C7-9
03Za 28/0919:00Herckenrode AStekene B9-7
04Za 05/1019:00Maldegem AStekene B4-12
05Za 12/1019:00Stekene BGierle B10-6
06Za 19/1019:00Stekene BSobeka A12-4
07Za 02/1119:00Lipalet AStekene B6-10
08Za 09/1119:00Stekene BUnited A7-9
09Za 16/1119:00Stekene BDylan Berlaar B6-10
10Za 30/1119:00Schoten AStekene B9-7
11Za 07/1219:00Stekene BLembeek A8-8
12Za 11/0119:00Stekene BZandvoorde B9-7
13Za 18/0119:00Meerdaal CStekene B7-9
14Za 25/0119:00Stekene BHerckenrode A12-4
15Za 01/0219:00Stekene BMaldegem A13-3
16Za 15/0219:00Gierle BStekene B4-12
17Za 22/0219:00Sobeka AStekene B5-11
18Za 07/0319:00Stekene BLipalet A13-3
19Za 14/0319:00United AStekene B
20Za 21/0319:00Dylan Berlaar BStekene B
21Za 28/0319:00Stekene BSchoten A
22Za 04/0419:00Lembeek AStekene B

Sponsors