Interclub

Stand in Landelijke C

 PloegAWVGWwVwP
1Dylan Berlaar B1312011486038
2Hasselt United A1311201297935
3Schoten A148421329232
4T.T.C Lembeek A148421349032
5Stekene B136521129627
6Gierle B136619711126
7Zandvoorde B136619211625
8Meerdaal Leuven C1358010010823
9Lipalet A134819511322
10Herckenrode A134818911922
11Maldegem A1331007813019
12Sobeka Zwevegem A1301215815014

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 14/0919:00Zandvoorde BStekene B8-8
02Za 21/0919:00Stekene BMeerdaal C7-9
03Za 28/0919:00Herckenrode AStekene B9-7
04Za 05/1019:00Maldegem AStekene B4-12
05Za 12/1019:00Stekene BGierle B10-6
06Za 19/1019:00Stekene BSobeka A12-4
07Za 02/1119:00Lipalet AStekene B6-10
08Za 09/1119:00Stekene BUnited A7-9
09Za 16/1119:00Stekene BDylan Berlaar B6-10
10Za 30/1119:00Schoten AStekene B9-7
11Za 07/1219:00Stekene BLembeek A8-8
12Za 11/0119:00Stekene BZandvoorde B9-7
13Za 18/0119:00Meerdaal CStekene B7-9
14Za 25/0119:00Stekene BHerckenrode A
15Za 01/0219:00Stekene BMaldegem A
16Za 15/0219:00Gierle BStekene B
17Za 22/0219:00Sobeka AStekene B
18Za 07/0319:00Stekene BLipalet A
19Za 14/0319:00United AStekene B
20Za 21/0319:00Dylan Berlaar BStekene B
21Za 28/0319:00Stekene BSchoten A
22Za 04/0419:00Lembeek AStekene B

Sponsors