Interclub

Stand in 1e Provinciale

 PloegAWVGWwVwP
1Merelbeke D139401139531
2Nova Opdorp A137331218730
3Meteor Oudenaarde A136341119629
4Zele A137421169229
5Stekene C1364310610228
6Sint-Pauwels B136611109826
7Rooigem Gent E1345410710125
8Temse A135719211624
9Hamme B134729811023
10Eikenlo-Eeklo A134729711123
11Sint-Niklase A133739111722
12Deinze A134818512222

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 13/0920:00Hamme BStekene C7-9
02Za 21/0919:00Stekene CTemse A9-7
03Za 28/0919:00Merelbeke DStekene C12-4
04Za 05/1019:00Eikenlo AStekene C11-5
05Za 12/1019:00Stekene CDeinze A14-2
06Za 19/1019:00Stekene CNova A9-7
07Vr 01/1120:30Meteor AStekene C8-8
08Za 09/1119:00Stekene CRooigem-Gent E9-7
09Za 16/1119:00Stekene CSint-Niklase A8-8
10Za 30/1119:00Zele AStekene C11-5
11Za 07/1219:00Stekene CSt. Pauwels B8-8
12Za 11/0119:00Stekene CHamme B11-5
13Za 18/0119:00Temse AStekene C9-7
14Za 25/0119:00Stekene CMerelbeke D
15Za 01/0219:00Stekene CEikenlo A
16Vr 14/0220:15Deinze AStekene C
17Vr 21/0220:00Nova AStekene C
18Za 07/0319:00Stekene CMeteor A
19Vr 13/0320:00Rooigem-Gent EStekene C
20Za 21/0319:30Sint-Niklase AStekene C
21Za 28/0319:00Stekene CZele A
22Za 04/0419:00St. Pauwels BStekene C

Sponsors