Interclub

Stand in 4e Provinciale C

 PloegAWVGWwVwP
1Sleidinge D1712231809244
2Rooigem Gent J18115217111742
3Gent B1611231797741
4De Orchidee Wetteren C1794416211039
5Hof Ter Burst B1695213711936
6Lobos-Lochristi E1768311515732
7Hamme F1668213112530
8Ronse C17510211915329
9Stekene G1658312113529
10De Pinte D1641209915724
11Denderleeuw 2001 B1601424221418

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 13/0920:00Stekene GSleidinge D8-8
02Vr 20/0920:00Hamme FStekene G5-11
03Vr 27/0920:00Stekene GD'leeuw 2001 B13-3
04Vrij Stekene G
05Vr 11/1020:00Stekene GDe Pinte D14-2
06Vr 18/1020:00Rooigem-Gent JStekene G11-5
07Vr 01/1120:00Stekene GGent B2-14
08Vr 08/1120:00Stekene GHof ter Burst B4-12
09Za 16/1114:30Lobos EStekene G11-5
10Vr 29/1120:00Stekene GRonse C8-8
11Za 07/1214:00Wetteren CStekene G8-8
12Vr 10/0120:00Sleidinge DStekene G11-5
13Vr 17/0120:00Stekene GHamme F6-10
14Vr 24/0119:30D'leeuw 2001 BStekene G0-16
15Stekene GVrij
16Vr 14/0220:00De Pinte DStekene G5-11
17Vr 21/0220:00Stekene GRooigem-Gent J3-13
18Vr 06/0320:00Gent BStekene G14-2
19Vr 13/0320:00Hof ter Burst BStekene G
20Vr 20/0320:00Stekene GLobos E
21Vr 27/0320:00Ronse CStekene G
22Vr 03/0420:00Stekene GWetteren C

Sponsors