Interclub

Stand in 2e Nationale A

 PloegAWVGWwVwP
1Stekene A5401503014
2Tiege B5302463413
3Malonne A4400432112
4Libramont A5320512911
5Zandvoorde A4310422210
6Palette Bon-Secours B523032489
7Geelse A523036449
8Braine l'Alleud C523039419
9Hasselt United A523039419
10 Antwerpen A514029517
11And Leie A504132486
12Palette Patria Castellinoise B514025556

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 12/0919:00Stekene ALibramont A12-4
02Za 19/0919:00Lauwe AStekene A5-11
03Za 26/0919:00Stekene ATiege B8-8
04Za 03/1019:00Stekene AZandvoorde A10-6
05Za 10/1019:00United AStekene A7-9
06Za 17/1019:00Stekene AMalonne A
07Za 24/1019:00Braine l'Alleud CStekene A
08Za 07/1119:00Stekene AAFP Antwerpen A
09Za 14/1119:00Geelse AStekene A
10Za 21/1119:00Stekene ACastellinoise B
11Za 05/1219:00Bon-Secours BStekene A
12Za 16/0119:00Libramont AStekene A
13Za 23/0119:00Stekene ALauwe A
14Za 30/0119:00Tiege BStekene A
15Za 06/0219:00Zandvoorde AStekene A
16Za 20/0219:00Stekene AUnited A
17Za 27/0219:00Malonne AStekene A
18Za 13/0319:00Stekene ABraine l'Alleud C
19Za 20/0319:00AFP Antwerpen AStekene A
20Za 27/0319:00Stekene AGeelse A
21Za 03/0419:00Castellinoise BStekene A
22Za 17/0419:00Stekene ABon-Secours B

Sponsors