Interclub

Stand in 1e Provinciale

 PloegAWVGWwVwP
1Stekene C6402653116
2Wetteren A6510524416
3Rooigem Gent E6411564015
4Sint-Niklase A6411554115
5Hamme B6411633315
6Zele A6420663014
7Rooigem Gent F6330494712
8Meteor Oudenaarde A6330554112
9Sint-Pauwels B614133639
10Erembodegem A615036608
11Temse A606021756
12Sleidinge A606025715

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 12/0919:00Stekene CSleidinge A14-2
02Za 19/0919:00Temse AStekene C4-12
03Za 26/0919:00Stekene CZele A11-5
04Za 03/1019:00Stekene CErembodegem A12-4
05Vr 09/1020:00Hamme BStekene C8-8
06Za 17/1019:00Stekene CSint-Niklase A8-8
07Za 24/1019:00St. Pauwels BStekene C
08Za 07/1119:00Stekene CWetteren A
09Za 14/1119:00Stekene CRooigem-Gent F
10Za 21/1119:00Stekene CRooigem-Gent E
11Vr 04/1220:30Meteor AStekene C
12Vr 15/0120:00Sleidinge AStekene C
13Za 23/0119:00Stekene CTemse A
14Za 30/0119:00Zele AStekene C
15Vr 05/0220:00Erembodegem AStekene C
16Za 20/0219:00Stekene CHamme B
17Za 27/0219:30Sint-Niklase AStekene C
18Za 13/0319:00Stekene CSt. Pauwels B
19Vr 19/0320:00Wetteren AStekene C
20Vr 26/0320:00Rooigem-Gent FStekene C
21Vr 02/0420:00Rooigem-Gent EStekene C
22Za 17/0419:00Stekene CMeteor A

Sponsors