Interclub

Stand in 1e Provinciale

 PloegAWVGWwVwP
1Rooigem Gent F5500552515
2Rooigem Gent E5401641614
3Meteor Oudenaarde A5410473313
4Wetteren A5320364411
5Zele A5221463410
6Hamme B5320354510
7Sint-Niklase A523045359
8Aaigem A523037439
9Stekene C512235459
10Erembodegem A503228527
11Sleidinge A504129516
12Temse A504123576

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Vr 17/0920:00Rooigem-Gent FStekene C11-5
02Za 25/0919:00Stekene CRooigem-Gent E8-8
03Za 02/1019:00Temse AStekene C5-11
04Za 16/1019:00Stekene CZele A3-13
05Vr 22/1020:00Erembodegem AStekene C8-8
06Za 30/1019:00Stekene CSint-Niklase A
07Vr 12/1120:00Hamme BStekene C
08Vr 19/1120:00Aaigem AStekene C
09Za 27/1119:00Stekene CMeteor A
10Vr 03/1220:00Wetteren AStekene C
11Za 11/1219:00Stekene CSleidinge A
12Za 15/0119:00Stekene CRooigem-Gent F
13Vr 21/0120:00Rooigem-Gent EStekene C
14Za 29/0119:00Stekene CTemse A
15Za 05/0219:00Zele AStekene C
16Za 19/0219:00Stekene CErembodegem A
17Za 26/0219:30Sint-Niklase AStekene C
18Za 12/0319:00Stekene CHamme B
19Za 19/0319:00Stekene CAaigem A
20Za 26/0319:30Meteor AStekene C
21Za 02/0419:00Stekene CWetteren A
22Vr 22/0420:00Sleidinge AStekene C

Sponsors