Interclub

Stand in 2e Nationale B

 PloegAWVGWwVwP
1Smash Dolfijn A1412111675739
2Tiege B1594213610435
3Zandvoorde A1410401319334
4Hayon E.B.S. A1410401418333
5Tamara Hoeselt A148421299532
6Nodo A1495012310132
7Logis Auderghem TT A157809914128
8Autovitres Virton A144828214224
9Palette Bon-Secours B1459010511924
10Stekene A1431019712721
11Braine l'Alleud B142939313121
12Bhw CAJ-MIR St-Ghislain B1401315716715

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 17/0919:00Stekene ALogis Auderghem A7-9
02Za 24/0919:00Cajmir BStekene A6-10
03Za 01/1019:00Stekene ATiege B6-10
04Za 15/1019:00Nodo AStekene A9-7
05Za 22/1019:00Stekene ASmash Dolfijn A2-14
06Za 29/1019:00Braine l'Alleud BStekene A7-9
07Za 12/1119:00Stekene AHoeselt A4-12
08Za 19/1119:00Zandvoorde AStekene A10-6
09Za 26/1119:00Stekene AVirton A8-8
10Za 03/1219:00Stekene AE.B.S. A6-10
11Za 10/1219:00Bon-Secours BStekene A12-4
12Za 14/0119:00Logis Auderghem AStekene A10-6
13Za 21/0119:00Stekene ACajmir B15-1
14Za 28/0119:00Tiege BStekene A9-7
15Za 04/0219:00Stekene ANodo A
16Za 11/0219:00Smash Dolfijn AStekene A
17Za 18/0219:00Stekene ABraine l'Alleud B
18Za 04/0319:00Hoeselt AStekene A
19Za 11/0319:00Stekene AZandvoorde A
20Za 18/0319:00Virton AStekene A
21Za 15/0419:00E.B.S. AStekene A
22Za 22/0419:00Stekene ABon-Secours B

Sponsors