Interclub

Stand in Landelijke C

 PloegAWVGWwVwP
1Stekene B1916212109452
2Kruibeke A19135117712746
3Paal A20107317614443
4Schoten A19116217113342
5Geelse B19107215914541
6Jong Gullegem D19108115315140
7Dilbeek A1999115315136
8Nodo B1979316613836
9K.Oostduinkerke A19710213516935
10Hasselt United B20313411320729
11Merelbeke D1931519920526
12KVilvo A (af)111916411213

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 17/0919:00Stekene BMerelbeke D16-0
02Za 24/0919:00Vilvo AStekene B4-12 (af)
03Za 01/1019:00Stekene BDilbeek A16-0 ff
04Za 15/1019:00Nodo BStekene B8-8
05Za 22/1019:00Stekene BSchoten A11-5
06Za 29/1019:00United BStekene B5-11
07Za 12/1119:00Stekene BPaal A9-7
08Za 19/1119:00Kruibeke AStekene B10-6
09Za 26/1119:00Stekene BOostduinkerke A11-5
10Za 03/1219:00Stekene BGeelse B14-2
11Za 10/1219:00Gullegem DStekene B4-12
12Za 14/0119:00Merelbeke DStekene B3-13
13Za 21/0119:00Stekene BVilvo A0-0 af (af)
14Za 28/0119:00Dilbeek AStekene B6-10
15Za 04/0219:00Stekene BNodo B10-6
16Za 11/0219:00Schoten AStekene B10-6
17Za 18/0219:00Stekene BUnited B14-2
18Za 04/0319:00Paal AStekene B6-10
19Za 11/0319:00Stekene BKruibeke A11-5
20Za 18/0319:00Oostduinkerke AStekene B6-10
21Za 15/0419:00Geelse BStekene B
22Za 22/0419:00Stekene BGullegem D

Sponsors