Interclub

Stand in 1e Provinciale

 PloegAWVGWwVwP
1Meteor Oudenaarde A1512211647640
2Maldegem A1411121616338
3Zele A1411121408438
4Sint-Pauwels A1410311358935
5Stekene C1474311910531
6Wetteren A1568111312728
7Rooigem Gent F145729812626
8Hamme B1458110112325
9Lobos-Lochristi A1439210112322
10Ninove B1431018414021
11Sleidinge A1431107914519
12Aalst A1411306515916

Kalender

Wk.DatumUurThuisploegBezoekersRes.
01Za 17/0919:00Stekene CSleidinge A14-2
02Za 24/0919:00Lobos AStekene C6-10
03Za 01/1019:00Stekene CZele A8-8
04Za 15/1019:00St. Pauwels AStekene C8-8
05Za 22/1019:00Stekene CAalst A9-7
06Za 29/1019:30Meteor AStekene C13-3
07Za 12/1119:00Stekene CWetteren A12-4
08Vr 18/1120:00Hamme BStekene C9-7
09Za 26/1119:00Stekene CMaldegem A3-13
10Za 03/1219:00Stekene CNinove B11-5
11Za 10/1219:00Rooigem-Gent FStekene C8-8
12Vr 13/0120:15Sleidinge AStekene C6-10
13Za 21/0119:00Stekene CLobos A9-7
14Za 28/0119:00Zele AStekene C9-7
15Za 04/0219:00Stekene CSt. Pauwels A
16Vr 10/0220:00Aalst AStekene C
17Za 18/0219:00Stekene CMeteor A
18Vr 24/0220:00Wetteren AStekene C
19Za 11/0319:00Stekene CHamme B
20Za 18/0319:00Maldegem AStekene C
21Za 15/0419:00Ninove BStekene C
22Za 22/0419:00Stekene CRooigem-Gent F

Sponsors